Vyberte si z našich výhodných finančných produktov alebo si jednoducho prenajmite auto a jazdite bez starostí.

Túžite po novom aute, ale nemáte dostatočné finančné prostriedky? Alebo ich máte, no nechcete jednorazovo investovať do obstarania vozidla? S financovaním vozidiel Škoda vám veľmi radi pomôžeme. Spoľahnite sa na originálne financovanie Škoda Financie od Volkswagen Financial Services! Kto iný by vám mohol ponúknuť výhodnejšie financovanie ako my?

Financovaniu našich vozidiel rozumieme najlepšie, a preto vám aj ponúkneme najvýhodnejšie podmienky. Navyše všetko prispôsobíme presne podľa vašim požiadaviek a možností. Záleží len na vás: rozhodnite sa pre počiatočnú akontáciu, určite si mesačné splátky a dĺžku zmluvy.

Výhody nášho financovania

Ak sa rozhodnete svoje nové auto financovať prostredníctvom našich služieb, okrem výhodných podmienok získate aj rad ďalších výhod:

  • Flexibilný úver na dobu 6 až 72 mesiacov sa prispôsobí presne podľa vašich možností
  • Poistenie v jednom balíku s financovaním - v splátke máte výhodné zákonné a havarijné poistenie
  • Všetko vybavíte priamo u predajcu
  • Poistenie finančnej straty pri krádeži alebo totálnej škode automaticky v splátkach - vrátime vám 100% ceny vozidla
  • Garantovaná výška splátok
  • Ako náš klient máte k dispozícii právneho asistenta
  • Úver môžete kedykoľvek splatiť

Ako získať nové auto?

NaRovinu

Jednáme s vami na rovinu, preto sú aj podmienky nášho nového finančného produktu naozaj jednoduché a prehľadné. Po úvodnej akontácii bez spracovateľského poplatku už iba uhrádzate pravidelnú mesačnú splátku s nízkym úrokom a poistenie. Presvedčte sa sami a vypočítajte si splátku.

NaMieru

Nové výhodné financovanie, ktoré sa vám svojimi možnosťami ľahko prispôsobí. Po stanovení akontácie, dĺžky zmluvného obdobia a odhadovaného nájazdu sa dohodneme aj na výške poslednej splátky. Môžete si užívať svoje nové vozidlo bez obáv, aká bude jeho hodnota v nasledujúcich rokoch.

Jazdite bez starostí

Užívajte si každý deň bezstarostné cestovanie s dlhodobým prenájmom auta Škoda BezStarostí. Mesačne platíte stále rovnakú sumu, v ktorej máte prenájom auta s kompletným poistením, servisnými úkonmi, sezónne pneumatiky vrátane ich prezutia a uskladnenia. Vy len tankujete a o všetko ostatné sa postaráme my.

Kryjeme vám chrbát

V rámci značkového poistenia vám ponúkame jedinečný balík, ktorý kryje všetky riziká spojené s prevádzkou vášho vozidla a platí na území celej Európy. Stačí jedna zmluva, jedna platba mesačne spolu s úverovou alebo lízingovou splátkou a ste dokonale chránený.